Laser Vectus

Mało jest urządzeń tak doskonałych jak laser Vectus. Od wprowadzenia go na rynek medycyny estetycznej jeszcze nikomu nie udało się stworzyć lepszego urządzenia do depilacji laserowej. Vectus to przełom w laserowym usuwaniu owłosienia.

W laserze do depilacji laserowej Vectus firmy Palomar wprowadzono wiele owoczesnych i opatentowanych rozwiązań poprawiających skuteczność, bezpieczeństwo i komfort zabiegu. Jakość i skuteczność depilacji tym laserem została potwierdzona przez najważniejszy na świecie certyfikat FDA.

Specyfikacja lasera opiera się na kilku nowościach i doskonale dobranych spójnych parametrach. Długość wiązki światła jaka jest wykorzystywana do depilacji to 810 nm, długość ta jest skuteczna do usuwania włosów i bezpieczna. W laserze Vectus uniknięto ostrych szczytów mocy dzięki czemu energia rozkłada się wyjątkowo równo skutkując większą skutecznością i większą redukcją odczuwania bólu.

Photon Recycling, opatentowana technologia przez Palomar która zawraca fotony światła odbite od skóry. Jest to najlepsze udoskonalenie w tym laserze i ma ogromny wpływ na skuteczność depilacji laserowej. W trakcie długich i wiarygodnych badań udowodniono że skóra z niską zawartością meaniny odbija znaczną cześć fotonów z wiązki lasera przez co nie docierają one do cebulek włosa. Ma to ogromne znaczenie dla osób z jasną karnacją i jasnymi włosami. System ten dla nich podnosi skuteczność zabiegów o 50-100% w porównaniu z konkurencyjnymi laserami.

Laser Vectus posiada dużą głowice zabiegową która jednocześnie potrafi skoagulować o 56% więcej włosów niż głowica najbardziej konkurencyjnego urządzenia. Dodatkowo cała powierzchnia głowicy ma kontakt ze skórą co daje jej ogromną przewagę nad konkurencją a energia jest rozłożona równomiernie na końcówce zabiegowej. Powoduje to że zabiegi są skuteczniejsze i jednocześnie krótsze a co za tym idzie mniej bolesne. Vectus to bardzo komfortowy laser dla pacjenta.

Zaawanasowane chłodzenie kontaktowe czyli Advanced Contact Cooling to kolejny patent firmy Palomar. Końcówka zabiegowa wykona jest ze szkła szafirowego które jest chłodzone do niskiej temperatury co zapewnia komfort zabiegu nawet stosując wysokie parametry depilacji.

Bezpieczeństwo. Vectus to obecnie najbardziej bezpieczny laser do depilacji ponieważ zastosowano w nim czytnik melaniny Skintel który automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Można stosować wyższe parametry zabiegu bez ryzyka dla pacjenta. Zabieg jest bezpieczny i jednocześnie przeprowadzony na wysokich parametrach mocy.

Laser Look
ul. Głęboka 10/36
20-612 Lublin