Depilacja laserowa

Zróżnicowanie oferty salonów kosmetycznych jest ogromne, wszystkie oferują skuteczną i trwałą depilacje ale wszyscy mają inne urządzenia, czy wszystkie są równie skuteczne?

Skuteczność depilacji laserowej łatwo określić bo albo włosy rosną albo nie. Oczywiście takiego wytłumaczenia żaden salon kosmetyczny nie przyjmie i będzie się starał wyjaśniać że to zależy od koloru włosa, karnacji, wieku, płci itp. Oczywiście to wszystko ma wpływ na efekt końcowy ale po wykonaniu 5 lub więcej sesji zabiegowych należy oczekiwać że powinna być znacząca różnica w ilości włosów. Czasami w niektórych salonach depilacja laserowa jest na tak niskim poziomie że nawet wtedy nie widać żadnej różnicy, czasami zabiegi wykonywane są światłem IPL co z depilacją laserową nie ma nic wspólnego. Oczywiście klient tego nie jest świadomy i płaci duże pieniądze za zabieg które już od samego początku nie przyniesie rezultatu.

Depilacja laserowa powinna być wykonywana dobrej jakości urządzeniem, lecz klientowi ciężko określić ta jakość i wybrać dobre miejsce. Pewną wskazówką może być analizowanie oferty depilacji w dużych klinikach medycznych które stać na zakup dowolnego lasera spełniającego najwyższe standardy. I tak przeglądając ofertę zauważamy że większość depilacji laserowej jest wykonywana na laserze Vectus. Jest to strasznie drogie urządzenie więc miejsc w których możemy z niego korzystać jest niewiele, czasami są to tylko dwa na całe województwo, takim miejscem jest np. Lublin. Jeśli zdecydujemy się na laser Vectus to idziemy w dobrym kierunku, gdyż wtedy mamy gwarancję że zabieg depilacji laserowej będzie przeprowadzany najlepszym urządzeniem na rynku. Laserowe usuwanie owłosienia wykonywane tym laserem jest skuteczne ponieważ produkowane jest przez firmę która jest światowym liderem w zakresie produkcji laserowe medycznych czyli Palomar. Stosowane są tam opatentowane rozwiązania które o całe lata wyprzedają konkurencję. Jest w nim zwiększona moc, bezpieczeństwo i system chłodzenia sprawiający że depilacja jest znośna dla wszystkich pacjentów.

Jak wspomniano depilacja laserowa jest wykonywana w salonie Laser Look, który jest znanym salonem kosmetycznym w mieście Lublin. Wykonując tam zabieg depilacji mamy pewność że będzie to doskonała inwestycja w swoje ciało.

Laser Look
ul. Głęboka 10/36
20-612 Lublin